O nás

Naše advokátní kancelář byla založena v roce 1992. Od té doby svým klientům nepřetržitě zajišťujeme právní služby zejména ve věcech občanského, obchodního, pracovního a správního práva, ale též v dalších oborech. Sepisujeme listiny, poskytujeme právní poradenství a zastupujeme v řízeních před soudy všech stupňů, v rozhodčích řízeních i ve správních řízeních před příslušnými orgány veřejné správy. Hodnota některých jednotlivých obchodních transakcí i soudních sporů, na nichž participujeme, dosahuje řádu miliard českých korun.

Pravidelně spolupracujeme se specializovanými daňovými poradci a auditory, zapojenými i do mezinárodních poradenských seskupení a sítí.

Poskytujeme právní služby v českém a anglickém jazyce. S našimi klienty jsme připraveni komunikovat podle potřeb česky, anglicky či rusky.

Profesionálnímu, pečlivému a pružnému přístupu k potřebám klientů ve všech právních oblastech přikládáme zásadní důležitost. Naším prvořadým cílem je absolutní spokojenost klienta. Proto vždy vyvíjíme maximální snahu o nalezení řešení, které je ku prospěchu klienta a uskutečnění jeho záměru.

Za základní hodnoty naší práce považujeme osobní přístup, preciznost, vstřícnost, špičkovou kvalitu, rychlost, efektivitu a loajalitu. Díky nim se těšíme přízni řady stálých klientů. Vysoce si vážíme důvěry, kterou v nás naši klienti mají, a usilujeme o upevňování a rozvoj vzájemné spolupráce.

Vybrané reference

Naše služby poskytujeme jak podnikatelským subjektům, tak i soukromým osobám. Naši klienti z řad obchodních společností jsou činní v obchodu, průmyslu, službách, poradenství i investicích.

Z klientů, s nimiž dlouhodobě spolupracujeme, si s jejich souhlasem dovolujeme uvést zejména:

PRAŽSKÁ SPRÁVA NEMOVITOSTÍPRAŽSKÁ SPRÁVA NEMOVITOSTÍ
www.psn.cz
METALIMEXMETALIMEX
www.metalimex.cz
 VÍTKOVICE MACHINERY GROUPVÍTKOVICE MACHINERY GROUP
www.vitkovice.cz
HARMONY CLUB HOTELY HARMONY CLUB HOTELY
www.harmonyclub.cz
CENTRAL EUROPE HOLDING
CENTRAL EUROPE HOLDING
www.ceh.cz
MENZIES AVIATIONMENZIES AVIATION
www.menziesaviation.com
AL INVEST BŘIDLIČNÁAL INVEST BŘIDLIČNÁ
www.alinvest.cz
MĚĎ POVRLYMĚĎ POVRLY
www.medpovrly.cz
BAKKER logoBAKKER
www.bakkersro.cz
INTERNET INFOINTERNET INFO
www.iinfo.cz
Česká  filharmonieČESKÁ FILHARMONIE
www.ceskafilharmonie.cz
OKK koksovnyOKK KOKSOVNY
www.koksovny.cz
Coal MillCOAL MILL
www.coalmill.eu
GECO logoGECO
www.geco.cz
Galerie Tančící důmGALERIE TANČÍCÍ DŮM
www.galerietancicidum.cz